PRACA: Konsultant ds. projektów inteligentnych instalacji

Jeśli nie jesteś profesjonalistą, chcesz zadać pytanie a do końca nie wiesz w jakim dziale to ten wątek jest dla Ciebie.

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

HRMConsulting
Amator
Amator
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2015, 22:07

PRACA: Konsultant ds. projektów inteligentnych instalacji

Postautor: HRMConsulting » 31 maja 2015, 22:13

HRM Consulting wspiera pracodawców w doborze pracowników. Aktualnie w związku z rozwojem firmy i oferty produktowej naszego Klienta - lidera branży rozwiązań automatyki budynkowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. projektów inteligentnych instalacji

Możliwe miejsce pracy: Warszawa, Wrocław lub Łódź

Zakres obowiązków:

• Wsparcie i rozbudowa lokalnej sieci Partnerów technologicznych – instalatorów oraz dystrybutorów
• Budowanie trwałych, opartych na partnerstwie relacji z obecnymi oraz potencjalnymi Partnerami poprzez doradztwo i kompleksowe wsparcie w realizacji projektów
• Kontakt z R&D w Niemczech i działem sprzedaży w trakcie realizacji projektu

Oferta pracodawcy:

• Interesująca praca w firmie nowoczesnych technologii będącej liderem na rynku rozwiązań automatyki domowej
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
• Możliwość współtworzenia struktury oddziału oraz realny wpływ na wizerunek firmy na rynku polskim
• Systematyczne pogłębianie wiedzy oraz umiejętności w zakresie inteligentnych rozwiązań
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne, elektrotechniczne lub automatyka, robotyka itp.)
• Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
• Doświadczenie w branży inteligentnego budownictwa
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
• Inicjatywa oraz zdecydowanie w działaniu
• Zdolności organizacyjne, nastawienie na realizację celów oraz kreatywność

Kontakt z konsultantem:

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz poznać szczegóły? Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: anita.falenska@falenskaconsulting.com. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez HRM Consulting Anita Falenska, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych klientom HRM Consulting, czyli potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

solenizant
Ekspert
Posty: 557
Rejestracja: 16 lis 2021, 20:55

Re: PRACA: Konsultant ds. projektów inteligentnych instalacji

Postautor: solenizant » 06 sty 2022, 10:21

Jaka to by praca nie była to zawsze warto jest pamiętać oraz przestrzegać niezbędnych zasad BHP. Ja również niedawno natrafiłem na bardzo ciekawy wpis https://znaki-bhp.pl/rodzaje-fartuchow-ochronnych i muszę przyznać, że wcześniej nie wiedziałem niestety nic na temat fartuchów ochronnych oraz ich rodzajów.

solenizant
Ekspert
Posty: 557
Rejestracja: 16 lis 2021, 20:55

Re: PRACA: Konsultant ds. projektów inteligentnych instalacji

Postautor: solenizant » 10 kwie 2022, 16:42

Ogólnie jeśli jeszcze chodzi o samą pracę to wydaje mi się, że bardzo wiele firm na pewno zastanawia się nad tym czy przypadkiem nie korzystać z opcji outsourcingu działań HR. Jak dla mnie bardzo dokładnie o tym napisano w http://www.seo-reklama.pl/czy-warto-out ... alania-hr/ i jestem wręcz przekonany, że takie sprawy dla każdego pracodawcy powinny być ważne.

solenizant
Ekspert
Posty: 557
Rejestracja: 16 lis 2021, 20:55

Re: PRACA: Konsultant ds. projektów inteligentnych instalacji

Postautor: solenizant » 10 wrz 2022, 10:23

Ogólnie samo już posiadanie pracy jest świetną sprawą i ja również jestem zdania, że na pewno dość ważną kwestią jest to aby wiedzieć gdzie można szukać pracy w Belgii. Na pewno sporo ciekawych i aktualnych ofert możemy znaleźć w https://www.globelus.pl/oferty-pracy/belgia i jak dla mnie takie rzeczy są bardzo ważne.


Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron