Stół rozkładany do mieszkania w bloku

Wątek dla wszystkich i o wszystkim, na wesoło lub smutno, ważne, że nie branżowo. Ale bez polityki! Tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego Forum

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

karson
Profesjonalista
Posty: 149
Rejestracja: 05 maja 2016, 6:13

Stół rozkładany do mieszkania w bloku

Postautor: karson » 13 kwie 2020, 10:27

Witajcie, poszukuję rozkładanego stołu do "dużego" pokoju w bloku. Zależy mi na tym, aby po rozłożeniu pomieścił 8/10 osób , a po złożeniu zgrabnie komponował się z resztą pokoju, nie zagracał (najprawdopodobniej będzie stał pod ścianą). Nie ma opcji na duży stół w kuchni, a jakiś porządny stół musi być, więc muszę jakiś znaleść.Są takie na allegro np, ale zależy mi na Waszych sprawdzonych propozycjach, modelach z góry dziękuję za pomoc

zajc9
Profesjonalista
Posty: 109
Rejestracja: 13 maja 2016, 6:42

Re: Stół rozkładany do mieszkania w bloku

Postautor: zajc9 » 15 kwie 2020, 9:57

Sam również zastanawiam się nad stołem rozkłądanym. I tutaj nawet nie chodzi o brak miejsca, bo salon mam całkiem spory. Nie chcę go jednak zagracać dużymi meblami bo tak jak teraz jest całkiem nieźle. Ciekawy stół ostatnio na swoim fan page prezentowala firma Stolvero. Firma w ofercie ma stoły wykonane z prawdziwego drewna, a jak wiadomo w sklepach dużych sieci raczej trudno jest znaleźc meble drewniane.

W wiekszości sa meble wykonane z płyty. A moim zdaniem przynajmniej stół powinien być drewniany, bo korzysta się z niego codziennie.Drewno wytrzyma o wiele dłużej.


Wróć do „Off-topics”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron