Konto osobiste wybór banku

Wątek dla wszystkich i o wszystkim, na wesoło lub smutno, ważne, że nie branżowo. Ale bez polityki! Tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego Forum

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

karson
Profesjonalista
Posty: 149
Rejestracja: 05 maja 2016, 6:13

Konto osobiste wybór banku

Postautor: karson » 16 lut 2020, 10:38

Cześć wszystkim,
chciałbym zalozyc konto osobiste,jednak nie wiem jaki bank wybrać. Moje obecne konto jest w banku spoldzielczym,ale jest beznadziejne. Szukam czegoś z niskimi opłatami (wiadomo),ale i komfortem uzytkowania i podejsciem do klienta.

zajc9
Profesjonalista
Posty: 109
Rejestracja: 13 maja 2016, 6:42

Re: Konto osobiste wybór banku

Postautor: zajc9 » 17 lut 2020, 11:51

Zerknij sobie na ofertę konta w Alior banku... Fajnie jest mieć wszystkie bankomaty bez prozwizji i nie myśleć gdzie jest najbliższy bankomat danego banku, np. jak się gdzieś wyjedzie... Poza tym nie musisz się obecnie nawet fatygować do ich oddziału aby otworzyć sobie konto. Wystarczy otworzyć przez internet.

Drugie niezłe konto ma Santander. Obecnie mają najlepsza promocję bankową jaką ostatnio widziałem. Można tam zyskać od 50 do 650 zł premii za otwarcie i korzystanie z konta. Musisz się tylko zorientować o co w tym chodzi.
https://www.tanie-konto.pl/promocje/san ... -promocja/


Wróć do „Off-topics”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron