Meble kuchenne lakierowane czy matowe

Wątek dla wszystkich i o wszystkim, na wesoło lub smutno, ważne, że nie branżowo. Ale bez polityki! Tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego Forum

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

karson
Profesjonalista
Posty: 149
Rejestracja: 05 maja 2016, 6:13

Meble kuchenne lakierowane czy matowe

Postautor: karson » 16 lut 2020, 10:37

Jakie Waszym zdaniem są najbardziej praktyczne meble kuchenne?

Lakierowane czy moze jednak matowe?

Chodzi mi tutaj o praktyczność

Filips
Znawca
Znawca
Posty: 97
Rejestracja: 27 cze 2018, 9:44

Re: Meble kuchenne lakierowane czy matowe

Postautor: Filips » 17 lut 2020, 8:44

Matowe i lakierowane są tak samo proste w czyszczeniu. Polecam meble w kolorze jasnym bo nie widać na nich odcisków palców. Sporo inspiracji znajdziesz również na tej stronie
http://fronty-skandynawskie.pl/
Oprócz frontów zwróć uwagę na to jak bedą wykonane korpusy.... Korpusy mebli kuchennych powinny być wykonane z dobrej jakości płyty meblowej (gęstej, zwartej, o zmniejszonej emisji formaldehydu, pokrytej odpowiednio trwałym laminatem), a ich krawędzie wykończone – równo i estetycznie – trwałym obrzeżem ABS (a nie papierem!).

jama87
Amator
Amator
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:33

Re: Meble kuchenne lakierowane czy matowe

Postautor: jama87 » 27 kwie 2020, 10:40

Jeżeli chodzi o praktyczność to zdecydowanie mat - nie są widoczne na nim odciski palców i innych zabrudzeń.

solenizant
Ekspert
Posty: 557
Rejestracja: 16 lis 2021, 20:55

Re: Meble kuchenne lakierowane czy matowe

Postautor: solenizant » 07 lut 2022, 8:30

W sumie sam wybór mebli jest już naszą indywidulaną sprawą i ja jestem zdania, że warto jest również co nieco wiedzieć o samej jadalni. Nawet udało mi się niedawno natrafić na bardzo ciekawy wpis http://www.domy-ogrody.com/3-patenty-na ... a-jadalnie i jestem zdania, że właśnie urządzenie funkcjonalnej jadalni jest niezwykle istotną kwestią.


Wróć do „Off-topics”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron