PRACA: Inżynier sprzedaży, Poznań

Jeśli nie jesteś profesjonalistą, chcesz zadać pytanie a do końca nie wiesz w jakim dziale to ten wątek jest dla Ciebie.

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

HRMConsulting
Amator
Amator
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2015, 22:07

PRACA: Inżynier sprzedaży, Poznań

Postautor: HRMConsulting » 31 maja 2015, 22:11

HRM Consulting wspiera pracodawców w doborze pracowników. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY / DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejsce pracy: Poznań

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za rozwijanie sprzedaży systemów SSWiN oraz KD, CCTV poprzez utrzymywanie bezpośrednich relacji z firmami instalacyjnymi, integrującymi i projektowymi.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:


• Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych
• Kreowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami firmy
• Doradztwo techniczne, wsparcie procesu projektowania
• Systematyczne raportowanie do Dyrektora ds. Sprzedaży

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Znajomość języka angielskiego
• Znajomość obsługi komputera
• Praca wymaga codziennych kontaktów z klientami i z innymi pracownikami w firmie, oczekiwana jest zatem wysoko rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych, umiejętności przekazywania w sposób zrozumiały i spójny informacji, chęci dzielenia się wiedzą i pomagania innym
• Wybrana osoba powinna umieć samodzielnie organizować sobie pracę
• Praca będzie wymagać wyjazdów do klienta, wymagane jest zatem prawo jazdy kat B.

Pracodawca oferuje:

• Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Miłą atmosferę pracy i stabilne miejsce zatrudnienia
• Pracę w profesjonalnie zorganizowanym środowisku
• Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
• Długoterminowy rozwój

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest dostawca systemów bezpieczeństwa i ochrony mienia specjalizujący się w dystrybucji takich produktów jak systemy alarmowe, rozwiązania telewizji użytkowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu czy ochrony peryferyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: anita.falenska@falenskaconsulting.com. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez HRM Consulting Anita Falenska, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych klientom HRM Consulting, czyli potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

solenizant
Ekspert
Posty: 557
Rejestracja: 16 lis 2021, 20:55

Re: PRACA: Inżynier sprzedaży, Poznań

Postautor: solenizant » 10 gru 2021, 18:07

Zdecydowanie samo posiadanie pracy jest na pewno bardzo ważną kwestią w życiu każdego z nas i ja również jestem zdania, że na pewno każdy z nas obawia się zwolnień. Udało mi się niedawno natrafić na ciekawy wpis https://ofio.pl/katalog-firm/90980/zwol ... nformacje/ gdzie dokładnie opisano to co należy wiedzieć o zwolnieniach grupowych.

solenizant
Ekspert
Posty: 557
Rejestracja: 16 lis 2021, 20:55

Re: PRACA: Inżynier sprzedaży, Poznań

Postautor: solenizant » 14 mar 2022, 17:16

Jak jeszcze jesteśmy w temacie nauki języków obcych to muszę dodać, że również dla mnie bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć dokładnie wiedzieć gdzie i w jakiej formie się go uczyć. Ja zdecydowałem się na rozpoczęcie nauki online w szkole językowej https://lincoln.edu.pl/online/ i myślę, że wybrałem bardzo mądrze.


Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron