Konto bankowe gdzie otworzyc

Jeśli nie jesteś profesjonalistą, chcesz zadać pytanie a do końca nie wiesz w jakim dziale to ten wątek jest dla Ciebie.

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

karson
Profesjonalista
Posty: 149
Rejestracja: 05 maja 2016, 6:13

Konto bankowe gdzie otworzyc

Postautor: karson » 25 paź 2022, 12:11

W jakim banku najlepiej jest otworzyć dla siebie konto Niesety ale mam obecnie w banku spółdzielczym. Płacę miesięcznie 8 zł za prowadzenie konta.

zajc9
Profesjonalista
Posty: 109
Rejestracja: 13 maja 2016, 6:42

Re: Konto bankowe gdzie otworzyc

Postautor: zajc9 » 25 paź 2022, 12:26

U mnie było tka w banku pekao sa. Miałem tam konto od ukończenia 18 roku życia. Czyli przez 10 lat. Zrezygnowałem z niego rok temu po wprowadzeniu podatku bankowego Bank jak wiele innych podniósł opłatę za prowadzenie konta. Jeszcze te 5 zł bym zniósł. Jednak 10 okazało się dla mnie zbyt wysoką kwotą miesięczną ( w skali roku to ponad 120 zł , które mogę przecież wydać w o wiele lepszy sposóB). Przeniosłem się do nest banku. Wszystko jest tam darmowe. Jeszcze całkiem niezłe oferty konta mają ing bank śląski oraz mbank. Również są darmowe chociaż jest tam opłata za kartę jeśli nie dokona się płatności kartą na określoną kwotę w miesiącu. Santander ma tez super promocję na otwarcie konta:
https://www.konto-studenckie.pl/santander.php

Więcej na tej stronie.


Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron