Ubezpieczenie domu w budowie

Jeśli nie jesteś profesjonalistą, chcesz zadać pytanie a do końca nie wiesz w jakim dziale to ten wątek jest dla Ciebie.

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

karson
Profesjonalista
Posty: 149
Rejestracja: 05 maja 2016, 6:13

Ubezpieczenie domu w budowie

Postautor: karson » 27 lip 2021, 7:18

Witam,
W domu na skutek szkód wyrządzonych przez kuny został zniszczone ocieplenie, folia izolacyjna , wata mineralna Proszę o informację czy ktoś miał podobny problem i czy udało się uzyskać odszkodowanie ? Może ktoś również miał taką sytuacje oraz doradzicie jak się przed nią ochronić?

Filips
Znawca
Znawca
Posty: 97
Rejestracja: 27 cze 2018, 9:44

Re: Ubezpieczenie domu w budowie

Postautor: Filips » 27 lip 2021, 8:29

Oczywiście. Masz ubezpieczenie domu? Wczytaj się w regulamin - zależnie jaka opcje masz ,należy ci się odszkodowanie za szkody wyrządzone nie że swojej winy.ja dostałam kasę na nowe rynny gdy mi lód w nich spadł razem z rynnami. Zdjęcia, zadzwonienie na infolinię żeby zgłosić szkodę, wizyta rzeczoznawcy, rachunek za materiały użyte do ocieplenia (u mnie wystarczyła naklejka na rynnie jakiej są marki).kasa na konto. Jeśli nie, polecam takiego ubezpieczenia poszukać https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-domu Na stronie mozna porównac sobie oferty.
Uchroni Cię przed takimi sytuacjami w przyszłości.


Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron