Pomoc w odczycie tablicy rejestracyjnej

Jeśli nie jesteś profesjonalistą, chcesz zadać pytanie a do końca nie wiesz w jakim dziale to ten wątek jest dla Ciebie.

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

simon.gagne
Amator
Amator
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2018, 12:41

Pomoc w odczycie tablicy rejestracyjnej

Postautor: simon.gagne » 07 wrz 2018, 12:44

Witam, posiadam nagranie z kamery CCTV w slabej jakosci, na ktorej widac nr rejestracyjne samochodu ktory chwile wczesniej zarysowal bok mojego samochodu. Czy jest ktos na forum kto jest w stanie pomoc w wyostrzeniu obrazu i odczytaniu tablic? dodam ze widac pierwsze trzy litery nr rejestracyjnego oraz marke i model samochodu. Sprawa zostala zgloszona na policje, aczkolwiek czas oczekiwania to okolo 2-3 msc. z gory dziekuje za wszelka pomoc.

Enzian
Amator
Amator
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2017, 22:41

Re: Pomoc w odczycie tablicy rejestracyjnej

Postautor: Enzian » 09 wrz 2018, 7:43

Jeśli jest marka, kolor, typ i trzy pierwsze litery to już dużo dla Policji (o ile będzie się im chciało)
Na dużą poprawkę jakości raczej bym nie liczył. To tylko na filmach z rozmazanych pikseli odczytują tablice :)
Może warto prześledzić nagrania z innych miejsc i kamer aby lepiej uchwycić szczegóły.

simon.gagne
Amator
Amator
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2018, 12:41

Re: Pomoc w odczycie tablicy rejestracyjnej

Postautor: simon.gagne » 10 wrz 2018, 14:05

Witaj Enzian,

dzięki za Twoją odpowiedź. Policja jak to policja, dla nich to tylko jedna z tysiąca spraw, nawet nie wiem czy w CEPIKu sprawdzają, poproszę funkcjonariusza, który prowadzi sprawę żeby sprawdził, co tam jest. Ale może rzucisz okiem - albo ktoś inny - i zobaczysz czy faktycznie nierealne zeby odczytac? Jak coś, pisz na priv, podesle nagranie.
pozdrawiam

solenizant
Ekspert
Posty: 557
Rejestracja: 16 lis 2021, 20:55

Re: Pomoc w odczycie tablicy rejestracyjnej

Postautor: solenizant » 04 lut 2022, 16:29

Ja niestety takim rzeczami raczej się nie zajmuję ale jestem zdania, że fajną sprawą jest to aby po prostu być na bieżąco z nowinkami motoryzacyjnymi. Właśnie dlatego ja również każdemu polecam bardzo ciekawy artykuł https://blog.aparts.pl/mercedes-jakie-klasy-wyrozniamy/ gdzie każdy może zapoznać się z poszczególną klasą marki Mercedes. Dla mnie taka wiedza jest po prostu ciekawa.

solenizant
Ekspert
Posty: 557
Rejestracja: 16 lis 2021, 20:55

Re: Pomoc w odczycie tablicy rejestracyjnej

Postautor: solenizant » 21 maja 2022, 8:14

Jeśli nadal jeszcze mówimy o samych samochodach to ja również muszę przyznać, że niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć gdzie możemy wypożyczyć samochody dostawcze. Ja już miałem okazję to zrobić w https://www.proxima.waw.pl/ i muszę przyznać, że właśnie takie opcje dla mnie są bardzo fajnym rozwiązaniem.


Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron