Usprawnienie pracy magazynu

Kategoria w której znajdziesz najnowsze informacje z naszej branży. Terminarze targowe, ciekawe szkolenia, konferencje, linki do artykułów itp. Tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

Filips
Znawca
Znawca
Posty: 97
Rejestracja: 27 cze 2018, 9:44

Usprawnienie pracy magazynu

Postautor: Filips » 21 wrz 2022, 9:19

Hej, jestem po kilku rozmowach z pracownikiem i znajomymi z podobnej branży. Chciałem jeszcze dodatkowo zaspokoić swoją ciekawość. (miasto niecałe 200k mieszkańców, nie ma dużej konkurencji pracy, ale jest sporo na magazyniera z nieco lepszymi warunkami)
Ile byście zapłacili pracownikowi magazynu za:
-pakowanie paczek
-dbanie o porzadek na magazynie oraz stanowisku pracy
-pilnowanie stanu (kartony, foliopaki, wypełniacze, taśmy, itp.) oraz zamawianie tego (pracownik wysyła fakturę mi, ja płacę)
-zarządzanie magazynem ogólnie
-koordynowanie pracy pracowników dorywczych i przyuczanie ich
-ustalanie terminu i sposobu dostaw
Pracuje ze mną już ponad rok, widzę spore efekty na plus, ale zdążają się wpadki czasem głupie a czasem kosmiczne (np. dodatkowa opłatą w wysokości kilku stówek za złe spakowanie czegoś).
W dużym skrócie, nie było łatwo, ale w pewnym stopniu mu ufam i dałem wolną rękę do zarządzania magazynem i wszystkim z tym związane, jednocześnie widzę, że wszystko idzie jak trzeba i są dobre tego efekty. Pracuje częściowo zdalnie, często wyjeżdżam na drugi koniec polski i nie tylko, wiedząc, że na magazynie panuje porządek.
Nie mam też, żadnych dodatków (brak czasu na szukanie ofert) tylko ubezpieczenie grupowe, pakiet lekarzy PZU i multisport. Możecie podpowiedzieć co jeszcze mogę dodać dla podwyższenia standardu benefitow dla pracownika - będę wdzięczny.
Zadaje te pytanie tu, ponieważ wielu tu ma pracowników pakowaczy to raz, a dwa z mojego kręgu znajomych są duże widełki i nie mam jwdnkznaczej podpowiedzi.

karson
Profesjonalista
Posty: 149
Rejestracja: 05 maja 2016, 6:13

Re: Usprawnienie pracy magazynu

Postautor: karson » 21 wrz 2022, 10:54

Jeśli mu ufasz, przynosi Ci realne zyski, to nie oszczędzaj na nim. To co oszczędzisz na jego pensji to nic w porównaniu z kosztami szkolenia nowego pracownika na jego miejsce. Dobrze opłacony pracownik nie zmieni firmy. Możesz się go spytać ile chciałby zarabiać/dostać podwyżki i jeśli Cię stać, to daj mu to. Nie dziaduj i pomyśl jakie będziesz miał straty jak on odejdzie.

To na czym można zaoszczedzić to na pewno help Desk:
https://gpwirk.pl/komu-przyda-sie-helpdesk-it/

Dobrze jest zdecydoawć sie na skorzystanie z usług zewnętrznej firmy.

solenizant
Ekspert
Posty: 557
Rejestracja: 16 lis 2021, 20:55

Re: Usprawnienie pracy magazynu

Postautor: solenizant » 12 mar 2023, 9:31

Co by nie mówić to oczywiście takie kwestie są bardzo ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że mnie bardzo interesuje w ostatnim czasie korzystanie z magazynu self storage. Dziś jestem zdania, że bardzo dobrą ofertę znajdziemy w https://kingstorage.pl/ i ja przynajmniej jestem z tej opcji bardzo zadowolony.


Wróć do „Wiadomości z branży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości