Hard Reset DAHUA IPC-CD1C20-0280B

Wątki dotyczące systemów Telewizji Dozorowej - IP-CCTV

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

Tombog
Amator
Amator
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2019, 16:07

Hard Reset DAHUA IPC-CD1C20-0280B

Postautor: Tombog » 06 gru 2019, 16:59

Witam wszystkich moim pierwszym postem na forum.
Kupiłem w firmie CDR.pl (to istotne) kamery DAHUA IPC-CD1C20-0280B i w zasadzie pracują jak należy ale do dwóch kamer nie mogę się dostać. Prawdopodobnie hasło zostało inne wpisane przez montera. Wszelkie kombinacje nie dają pozytywnego skutku. Forgot Password wywala informację żeby się skontaktować z lokalnym dilerem lub tech support. Na płytce nie ma ani przycisku do resetu ani dwupinu do złączenia.
I tu wracam do miejsca zakupu. Sprzedawca twierdzi, że kontaktował się z producentem i te kamery niestety wymagają wizyty w serwisie celem zresetowania zapomnianego hasła. Niestety twierdzi też, że kamery trzeba wysłać do Chin co mnie trochę zdziwiło. Dzwoniłem do innych dystrybutorów celem weryfikacji i twierdzą, że takie rzeczy to od ręki załatwiają. Pora więc na pytania:

1. Kupował ktoś te kamery w CDR? Korzystał z ich serwisu? Jakieś refleksje z tym związane?
2. Miał ktoś podobny problem i wie jak zresetować samemu te kamery? Generatory master pass nie działają.

Wróć do „Telewizja cyfrowa IP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron