Integracja dwóch różnych rejestratorów w jednej aplikacji mobilnej

Wątki dotyczące systemów Telewizji Dozorowej - układy analogowe

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

psc
Amator
Amator
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2019, 14:40

Integracja dwóch różnych rejestratorów w jednej aplikacji mobilnej

Postautor: psc » 04 sie 2019, 15:00

Hej.
To mój pierwszy post, jednak szukałem na forum i podobnego problemu nie znalazłem.
Mam dwa budynki w których mam zainstalowane kamery. Ze względu na brak okablowania między nimi i to że nie chcę takowego puszczać, zdecydowałem się na dwa oddzielne rejestratory, połączone przewodowo do dwóch oddzielnych routerów. Wszystko ładnie działa, jednak mam drobny problem. W sumie to nie tyle problem co niedogodność.
Rejestratory pozornie takie same, pozornie od jednego sprzedawcy, ale pierwszy rejestrator kupiłem w 2015r, pracuje od tego czasu bez przerwy i jestem z niego zadowolony. Dostęp do niego jest przez aplikację xmeye, która na moje potrzeby również była wystarczająca. W tym roku do drugiego budynku postanowiłem zakupić taki sam rejestrator. Jak się okazuje nie jest już on identyczny. Pracuje pod lekko innym wizualnie systemem, ale o tych samych funkcjach. Dostęp do niego jest przez aplikację BitVision. Aplikacja w sumie o podobnej funkcjonalności co Xmeye, również mi pasuje, ale zarówno jedna jak i druga aplikacja nie dają mi możliwości połączenia się do obu rejestratorów na raz. Xmeye nie przyjmuje numeru seryjnego nowszego rejestratora, a BitVision starszego. Mógłbym korzystać z dwóch aplikacji, jednak wiadomo, łatwiej by było to zintegrować w jedną. Nie musi być to nawet jedna z tych aplikacji, może być zupełnie inna, zewnętrzna, trzecia aplikacja. Albo jeśli jest możliwość to eksportowanie monitoringu w jakąś chmurę i podgląd stamtąd. Jest jakieś gotowe wyjście?
Pozdrawiam.

Wróć do „Telewizja analogowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron