Utrata hasla LV-XVR84S

Wątki dotyczące systemów Telewizji Dozorowej - układy analogowe

Moderatorzy: HQSECURITY, Moderator forum

piotrek3421
Amator
Amator
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2018, 7:46

Utrata hasla LV-XVR84S

Postautor: piotrek3421 » 09 lip 2018, 7:58

Witam
Mam problem, jakis czas temu zainstalowalem sobie wymieniony wyzej rejestrator i 5 kamer wszystko dzialalo. Za 2 tygodnie wyjezdzam na wakacje i stwierdzilem ze skonfiguruje sobie zdalny podglad, w momecie logowania sie do rejestratora okazalo sie ze nie pamietam hasla. Kierujac sie postem na pewnym forum odpialem zasilanie i baterie z plyty glownej co najprawdopodobniej utrudnilo cala sytuacje. Jest szansa ze nie zmienialem hasla i zostalo domyslne lecz nie wiem jakie to bylo haslo. Czy zna ktos sposob resetu hasla bez daty? Bede wdzieczny za szybka pomoc.

Przepraszam za brak polskich znakow.

solenizant
Ekspert
Posty: 557
Rejestracja: 16 lis 2021, 20:55

Re: Utrata hasla LV-XVR84S

Postautor: solenizant » 26 lut 2022, 18:44

Jak ja wyjeżdżam na wakacje to staram się przede wszystkim mieć wszystko pod kontrolką i jestem zdania, ze również dobrze jest wiedzieć jak np. spakować dziecko na obóz czy kolonię. Właśnie dlatego zachęcam każdego do zapoznania się z artykułem https://voguetravel.pl/blog/2022/01/13/ ... ub-kolonie gdyż tego typu kwestie są niezwykle ważne.


Wróć do „Telewizja analogowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron